Delia Baza pod makijaż rozświetlająca

Delia Baza pod makijaż rozświetlająca

"Delia Baza pod makijaż rozświetlająca - baza idealnie rozświetla skórę, intensywnie nawilża i absorbuje nadmiar sebum. Stanowi bardzo dobry podkład pod makijaż, przedłużający jego trwałość."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tym razem rozpoczynam cytatem. Bazy mam okazję używać dzięki ShinyBox. Używam jej krótko jednak po 3 tygodniach używania nie da się nie zauważyć czy spełnia swoje zadanie czy nie. Rzadko pojawiają się u mnie negatywne opinie. Dzisiejsza nie będzie ani dobra ani zła. Baza ma bowiem swoje zalety, ale najważniejszych funkcji nie spełnia.Niejednej bazy pod makijaż używałam, kiedyś napiszę na ten temat kilka słów. Kilka spełniło moje oczekiwania, kilka nie. 

Jakie widzę zalety w bazie Delii?

*Na pewno zaletą jest cena 20zł/55 ml. Dotychczas płaciłam większe pieniążki za mniejsze opakowania.*Baza ma bardzo ładny zapach*Faktycznie fajnie wygładza. Skóra staje się delikatna w dotyku*Duże opakowanie*Wygodny dozownik

Co mnie rozczarowało?*Baza wcale nie rozświetla. Nie rozpromienia twarzy ani nie sprawia by wyglądała na bardziej wypoczętą mimo, że ma różowy kolor.*Nie zauważyłam różnicy w trwałości makijażu*Podczas nakładania robią się na twarzy jakieś wałki, paprochy mimo, że nie nakładam jej w nadmiarze.

Przyznam, że troszkę jestem zawiedziona, bo gdy zobaczyłam taką wielką bazę byłam na nią napalona i miałam nadzieję, że będzie się sprawdzała. Niestety nie wszystko działa jak powinno.Zużyję ją pewnie bo mi nie szkodzi, ale raczej nie kupię jej gdy się skończy...