Akcja blogowa : Czerwień w każdej postaci!

Akcja blogowa : Czerwień w każdej postaci!

Akcja blogowa związana ze świętami, które są coraz bliżej- wymyślona przez Lady-flower123 ;)

Na czym ma ona polegać?

Zasady są proste a sam pomysł bardzo fajny:) miło pooglądać rzeczy, które kojarzą się ze świętami;) dzięki temu też może ktoś znajdzie coś co mu się bardzo spodoba;) strój, nowy lakier lub jeszcze co innego co będzie nadawało się nie tylko do przybliżenia świątecznego nastroju, ale i do świątecznej kolacji;)

Chętnych zapraszam dalej...Zasady zabawy:1. Raz na tydzień umieszczacie na swoim blogu posta o tej tematyce (może to być coś dowolnego np. stylizacja, makijaż, paznokcie).2. Chciałabym, że tak powiem zebrać to wszystko "do kupy" po zakończeniu akcji jeśli tylko pozwolicie i umieścić to w kilku notkach po segregowanych na działy.3. Zabawa trwa od dziś do świąt Bożego Narodzenia.4. Oczywiście nie musicie ściśle przestrzegać ram czasowych i ilości notek. To ma być dla Was zabawa, wyzwanie.Jedyne o co prosiłabym Was to zapoznanie swoich czytelniczek z trwającą akcją i wklejenie bannera w notce.Możecie to posyłać w formie tzw. TAGu, ale nie jest to konieczne ;)

Read more: http://lady-flower123.blogspot.com/2011/11/czerwien-w-kazdej-postaci-akcja-blogowa.html#ixzz1cqGCvfk7

Zasady skopiowane z bloga lady-flower123 ;)

Ja osobiście mam nadzieję, że co tydzień będę zamieszczała czerwonego posta z domieszką uspokajającej zieleni, która mi kojarzy się z piękną choinką;)źródło: neobus-niebylec.pl

Kto jest zainteresowany wspólną zabawą? A może niektórzy z was nie przepadają za świętami? ;)