16.06.13

16.06.13

Dzisiejszy post należy do kategorii pierdu-pierdu, czyli nie chce mi się, umieram. Czuję się jakby przejechał mnie czołg... Od wtorku walczę z bólem gardła który dziś się nasilił. Dołączył do niego zatkany nos i paskudny kaszel. Na siłowni jest taka klima, że jest mi tam ciągle zimno - ale to może dlatego że chyba mam problemy z krążeniem. A żeby nie było zbyt kolorowo to wczoraj pojawił się ból kręgosłupa. Myślałam że wyjdę z siebie. Nie dość że zrobiłam sobie 3-dniową przerwę od siłowni to jeszcze takie coś! Kończyłam ostatni obwód. Został mi sprint+trucht+sprint. Przy truchcie wszystko się zaczęło. Cud że byłam w stanie doczłapać się do szatni, umyć i jeszcze miałam transport do domu w postaci samochodu. Jazdy tramwajem bym nie zniosła. Ledwo się poruszam. Jak już uda mi się schylić to za chwilę nie mogę się wyprostować, i odwrotnie. To wszystko musi mi minąć do wtorku. Po prostu MUSI. Kolejnym moim emeryckim problemem jest to, że szybko się męczę podczas treningu. Zazwyczaj po pierwszym obwodzie tracę siły i kolejne ćwiczenia robię coraz wolniej. Być może dieta nie dostarcza mi wszystkich składników i witamin dlatego wybrałam kompleks witaminy B firmy Trec Nutrition (skład - klik):

Opakowanie zawiera 60 tabletek. Przyjmując jedną dziennie, wystarczy na 2 miesiące. Wzięłam od razu dwa i zobaczymy co będzie za 4 miesiące. Jeśli coś nie wypali to prawdopodobnie skuszę się na te witaminy:

(Źródło: testosterone.pl)

Cały czas piję koktajl z truskawek/malin z dodatkiem pestek słonecznika, ale niewiele to daje. Do tego wcinam jeszcze kostkę gorzkiej czekolady która ratuje mnie przed stanem "zaraz się porzygam". Mam jakiś lewy organizm...

Na koniec jeszcze kilka słów o postępach - zaktualizowana jest zakładka Get fit! Not fat! Jak widać... poszło po centymetrach i zgubiłam kilka kilogramów chociaż przybyło też ciut w niektórych miejscach:

talia - 82,5 cmbiodra - 106 cm"oponka" - 108 cmpępek - 102 cmnad pępkiem - 97,5 cmudo - 63 cmramię lewe - 35 cmramię prawie - 34 cm

łydka - 38 cmpod biustem - 84,5 cmw biuście - 97,5 cm

72,5 kg, BMI 26,9